20131117_01
Niedziela, 17 listopada 2013 Kategoria kilometrów 10 do 20, 100-500 k, podjazdy 100 do 500 metrów
| Km: | 11.65 | Km teren: | 1.50 | Czas: | 00:50 | km/h: | 13.98 |
| Pr. maks.: | 33.20 | Temperatura: | 0.5°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 304kcal | Podjazdy: | 168m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj boleśnie przypomniałem sobie, że te poranne wypady sobotnio-niedzielne to jednak nadal są wypady po pieczywo. Dzisiaj w połowie drogi przypomniałem sobie, że nie zabrałem zapięcia rowerowego. Trzeba było wracać do domu i po bułki jechać samochodem :-(
Żal takiej pogody. A było pięknie - choć mroźno. Temperatura oscylowała między -1 a 1 stopniem
Żal takiej pogody. A było pięknie - choć mroźno. Temperatura oscylowała między -1 a 1 stopniem
20131116_02
Sobota, 16 listopada 2013 Kategoria kilometrów 0 do 10, 100-500 k, podjazdy 100 do 500 metrów, Praca
| Km: | 7.18 | Km teren: | 2.50 | Czas: | 00:35 | km/h: | 12.31 |
| Pr. maks.: | 34.40 | Temperatura: | 7.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 190kcal | Podjazdy: | 171m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z pracy. Piękna pogoda to wróciłem sobie przez las - dziś od Pułaskiego niebieskim wokół Ptasiej Kopy. Bardzo przyjemnie
20131116_01
Sobota, 16 listopada 2013 Kategoria kilometrów 0 do 10, 100-500 k, podjazdy 100 do 500 metrów, Praca
| Km: | 7.67 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:36 | km/h: | 12.78 |
| Pr. maks.: | 38.70 | Temperatura: | 4.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 201kcal | Podjazdy: | 151m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy.
20131111_02
Poniedziałek, 11 listopada 2013 Kategoria 500-1000 k, podjazdy 500 do 1000 metrów, wycieczki, kilometrów 20 do 30
| Km: | 33.39 | Km teren: | 10.00 | Czas: | 02:34 | km/h: | 13.01 |
| Pr. maks.: | 46.20 | Temperatura: | 5.0°C | HRmax: | 165165 ( 91%) | HRavg | 132( 72%) |
| Kalorie: | 879kcal | Podjazdy: | 545m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Świąteczna wyprawa.
Dziś kilometrów mniej bo ciągnęło mnie do lasu. W lesie zaś błoto po kostki.
Czerwony szlak z Sędzisławia przyjemny. Wrócę tu wiosną. Potem asfalt z Gostkowa do Cieszowa. Skręt w kierunku zamku Cisy. Błądzienie po Książanskim Parku Krajobrazowym. Struga, Szczawno i do domu.
Odkrycie sezonu - fajna wąska asfaltówka ze Strugi na Podzamcze. Nie miałem o niej pojęcia i pedałowałem zawsze główną drogą na Szczawno. Się człowiek całe życie uczy.
Fotki:
Stacja kolejowa Sędzisław

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Na czerwonym szlaku

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Pola nad Gostkowem

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Resztki drogi do Gostkowa

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
I sam Gostków

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Kościół w Gostkowie

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Cortina Fort! Starszy brat mojej popierdułki!

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Wiatrak nad Gostkowem

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Kościół w Starych Bogaczowicach

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Panorama z Cieszowa (Chemiec w środku)

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Krzyż pokutny. Okolice zamku Cisy

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Tędy nie pojechałem...

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
A jak wyszło słońce... (droga ze Strugi do Wałbrzycha)

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Dziś kilometrów mniej bo ciągnęło mnie do lasu. W lesie zaś błoto po kostki.
Czerwony szlak z Sędzisławia przyjemny. Wrócę tu wiosną. Potem asfalt z Gostkowa do Cieszowa. Skręt w kierunku zamku Cisy. Błądzienie po Książanskim Parku Krajobrazowym. Struga, Szczawno i do domu.
Odkrycie sezonu - fajna wąska asfaltówka ze Strugi na Podzamcze. Nie miałem o niej pojęcia i pedałowałem zawsze główną drogą na Szczawno. Się człowiek całe życie uczy.
Fotki:
Stacja kolejowa Sędzisław

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Na czerwonym szlaku

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Pola nad Gostkowem

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Resztki drogi do Gostkowa

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
I sam Gostków

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Kościół w Gostkowie

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Cortina Fort! Starszy brat mojej popierdułki!

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Wiatrak nad Gostkowem

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Kościół w Starych Bogaczowicach

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Panorama z Cieszowa (Chemiec w środku)

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Krzyż pokutny. Okolice zamku Cisy

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
Tędy nie pojechałem...

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
A jak wyszło słońce... (droga ze Strugi do Wałbrzycha)

20131111 Świąteczny trip by jogypai, on Flickr
20131111_01
Poniedziałek, 11 listopada 2013 Kategoria kilometrów 0 do 10, podjazdy 0 do 100 metrów, 100-500 k, wycieczki
| Km: | 4.01 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:16 | km/h: | 15.04 |
| Pr. maks.: | 45.80 | Temperatura: | 2.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 101kcal | Podjazdy: | 66m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Na stację
20131110_01
Niedziela, 10 listopada 2013 Kategoria kilometrów 10 do 20, 100-500 k, podjazdy 100 do 500 metrów, wycieczki, Zakupy
| Km: | 13.95 | Km teren: | 0.50 | Czas: | 00:54 | km/h: | 15.50 |
| Pr. maks.: | 40.60 | Temperatura: | 3.0°C | HRmax: | 156156 ( 86%) | HRavg | 123( 67%) |
| Kalorie: | 250kcal | Podjazdy: | 186m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po bułki. Dziś trasa krótka. Po wczorajszym szaleństwie oraz przed dzisiejszymi urodzinami Edyty.
Zimno. 3 stopnie przy czorajszych 11. Ale za to nic nie padało, a nawet przyświecało słonko. Tylko pamiętać trzeba o chusteczce, bo cieknie z nosa strzasznie
GPS tylko dla przyjaciół
I foty dla wszystkich:
Chełmiec i Trójgarb bladym świtem

20131110 Strefa by jogypai, on Flickr
Świt nad torami

20131110 Strefa by jogypai, on Flickr
Zimno. 3 stopnie przy czorajszych 11. Ale za to nic nie padało, a nawet przyświecało słonko. Tylko pamiętać trzeba o chusteczce, bo cieknie z nosa strzasznie
GPS tylko dla przyjaciół
I foty dla wszystkich:
Chełmiec i Trójgarb bladym świtem

20131110 Strefa by jogypai, on Flickr
Świt nad torami

20131110 Strefa by jogypai, on Flickr
20131109_02
Sobota, 9 listopada 2013 Kategoria wycieczki, kilometrów 40 do 50, 500-1000 k, podjazdy 500 do 1000 metrów
| Km: | 40.93 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:34 | km/h: | 15.95 |
| Pr. maks.: | 38.20 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | 167167 ( 92%) | HRavg | 151( 83%) |
| Kalorie: | 897kcal | Podjazdy: | 523m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Tydzień temu miałem plan, który porzuciłem. Dzisiaj miałem plan, którego się trzymałem i chyba nie wyszło mi to na dobre. Jadąc na pociąg do Świdnicy miałem 11 stopni i gwiaździste niebo. Jawor zaś przywitał mnie deszczem. Dobrze, że choć temperatura pozostała bez zmian.
Liczyłem na to, że szybko wyjadę ze strefy opadów, dlatego przemknąłem przez miasteczko w pośpiechu, ledwie rzucając okiem na zabytkowy rynek. Złudne nadzieje. Dalej było coraz gorzej - padało mocniej i do tego zaczęło wiać. Dopiero przed Strugą, kiedy byłem już dokładnie wyprany, przestało padać.
Z dobrych wieści - elektronika sprawdziła się w teście na wodoodporność :-)
Przy okazji - rekordowe średnie tętno. I rzeczywiście - trasa była ciężka...
GPS dla znajomych z Endo
I kilka deszczowych fotek
Kościół w Roztoce

20131109 Jawor - Wałbrzych by jogypai, on Flickr
Wjazd do Dobromierza - zaczynają się za chwilę górki

20131109 Jawor - Wałbrzych by jogypai, on Flickr
Zbiornik w Dobromierzu

20131109 Jawor - Wałbrzych by jogypai, on Flickr
Blisko domu - widok na Chełmiec z pól nad Strugą

20131109 Jawor - Wałbrzych by jogypai, on Flickr
Liczyłem na to, że szybko wyjadę ze strefy opadów, dlatego przemknąłem przez miasteczko w pośpiechu, ledwie rzucając okiem na zabytkowy rynek. Złudne nadzieje. Dalej było coraz gorzej - padało mocniej i do tego zaczęło wiać. Dopiero przed Strugą, kiedy byłem już dokładnie wyprany, przestało padać.
Z dobrych wieści - elektronika sprawdziła się w teście na wodoodporność :-)
Przy okazji - rekordowe średnie tętno. I rzeczywiście - trasa była ciężka...
GPS dla znajomych z Endo
I kilka deszczowych fotek
Kościół w Roztoce

20131109 Jawor - Wałbrzych by jogypai, on Flickr
Wjazd do Dobromierza - zaczynają się za chwilę górki

20131109 Jawor - Wałbrzych by jogypai, on Flickr
Zbiornik w Dobromierzu

20131109 Jawor - Wałbrzych by jogypai, on Flickr
Blisko domu - widok na Chełmiec z pól nad Strugą

20131109 Jawor - Wałbrzych by jogypai, on Flickr
20131109_01
Sobota, 9 listopada 2013 Kategoria kilometrów 10 do 20, 100-500 k, podjazdy 100 do 500 metrów, wycieczki
| Km: | 17.54 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:52 | km/h: | 20.24 |
| Pr. maks.: | 38.30 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | 127( 70%) | |
| Kalorie: | 261kcal | Podjazdy: | 128m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dojazd do dworca w Świdnicy. Ciemno, ale lampki się spisały.
20131108_01
Piątek, 8 listopada 2013 Kategoria kilometrów 0 do 10, podjazdy 100 do 500 metrów, 100-500 k, Praca
| Km: | 6.93 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:32 | km/h: | 12.99 |
| Pr. maks.: | 36.90 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 182kcal | Podjazdy: | 120m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy ciepłym jesiennym porankiem (11 stopni). A ponieważ jechało się fajnie - dłuższą trasa przez 11-go listopada.
20131108_02
Piątek, 8 listopada 2013 Kategoria podjazdy 100 do 500 metrów, kilometrów 10 do 20, 100-500 k, Praca
| Km: | 12.26 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:43 | km/h: | 17.11 |
| Pr. maks.: | 42.40 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 321kcal | Podjazdy: | 202m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót z pracy. Podobnie jak rankiem 11 stopni. Jechało się więc na tyle miło, że wybrałem trasę dłuższą - przez Świdnicką.





