20130925_02
Środa, 25 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 6.37 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:27 | km/h: | 14.16 |
| Pr. maks.: | 38.27 | Temperatura: | 13.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 334kcal | Podjazdy: | 74m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót z pracy na łaskawych światłach. Dwa razy zielone to i czas niezły. Ciekawe, czy zejdę kiedyś poniżej 15 minut.
20130925_01
Środa, 25 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 6.37 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:27 | km/h: | 14.16 |
| Pr. maks.: | 29.50 | Temperatura: | 6.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 385kcal | Podjazdy: | 109m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy. Ranek rześki - 6 stopni. Od pięciu wkładam czapkę :-)
20130923_02
Poniedziałek, 23 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 4.97 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:23 | km/h: | 12.97 |
| Pr. maks.: | 33.10 | Temperatura: | 14.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 298kcal | Podjazdy: | 70m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z pracy. Mżawka taka jak rano. Najkrótszą trasę wybrałem...
20130923_01
Poniedziałek, 23 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 6.58 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:30 | km/h: | 13.16 |
| Pr. maks.: | 25.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 408kcal | Podjazdy: | 105m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy.
Mżawka, ciemno. Ale dość ciepło. Tempo jak to po ciemku w deszczu do pracy...
Mżawka, ciemno. Ale dość ciepło. Tempo jak to po ciemku w deszczu do pracy...
20130922_01
Niedziela, 22 września 2013 Kategoria Zakupy
| Km: | 6.57 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:35 | km/h: | 11.26 |
| Pr. maks.: | 40.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 400kcal | Podjazdy: | 105m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Jesień, jesień, ach to ty.
Po bułki...
Po bułki...
20130918_02
Środa, 18 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 13.90 | Km teren: | 0.50 | Czas: | 00:52 | km/h: | 16.04 |
| Pr. maks.: | 49.20 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 846kcal | Podjazdy: | 237m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z pracy do przychodni na Rusinów i przez Kozice do domu.
20130918_01
Środa, 18 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 8.15 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:37 | km/h: | 13.22 |
| Pr. maks.: | 39.70 | Temperatura: | 6.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 504kcal | Podjazdy: | 165m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy. Zimno już...
20130917_01
Wtorek, 17 września 2013 Kategoria Miasto
| Km: | 8.07 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:25 | km/h: | 19.37 |
| Pr. maks.: | 39.40 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 529kcal | Podjazdy: | 178m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po samochód do warsztatu. Trasa prawie jak do pracy, tylko bez oszczędzania się.
20130915_01
Niedziela, 15 września 2013 Kategoria Zakupy
| Km: | 9.41 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:49 | km/h: | 11.52 |
| Pr. maks.: | 44.34 | Temperatura: | 14.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 550kcal | Podjazdy: | 163m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po bułki do Kauflanda
20130913_02
Piątek, 13 września 2013 Kategoria 5000-6000k, kilometrów 60 do 70, Trening
| Km: | 74.46 | Km teren: | 30.00 | Czas: | 07:19 | km/h: | 10.18 |
| Pr. maks.: | 47.90 | Temperatura: | 13.0°C | HRmax: | 172172 ( 95%) | HRavg | 141( 77%) |
| Kalorie: | 2378kcal | Podjazdy: | 2154m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Korzystając z wolnego dnia (i nie bacząc, że to piątek trzynastego) zaplanowałem trasę, która miała być wyzwaniem. Z Ząbkowic Śląskich do Wałbrzycha przez Srebrną Górę i Góry Sowie. Część MTB, część szosami.

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr
Odcinek z Ząbkowic do Srebrnej łatwy. Znana ścieżka trasą dawnej kolei pnie się lekko do góry, prosto jak strzała. Dopiero podjazd na Przełęcz Srebrną dał mi popalić. A od tej pory było już tylko gorzej.

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr
Od Srebrnej Góry niebieskim szlakiem rowerowym jechałem przez las. To co leśnicy potrafią zrobić z leśnymi dróżkami jest przerażające. Momentami było nieprzejezdnie. Lepiej było od Przełęczy Woliborskiej - ładna szeroka szutrówka - ale tu z kolei jadąc szybko, szybko zjechałem ze szlaku i wylądowałem w Jugowie.

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr
Ratując plan - chociaż z marzeń o wjeździe na Wielką Sowę trzeba było zrezygnować - wybrałem czarny szlak rowerowy przez Zdrojowisko. Ciekawa dróżka - betonowe płyty w środku lasu, położone pewnie przez fortyfikujących góry Niemców. Ciekawa ale i męcząca - ciągłe zjazdy i podjazdy wyczerpały mnie mocno. Dlatego też w okolicy Sokolca porzuciłem szlaki i dalej już jechałem szosami. Podjazd na Przełęcz Sokolą, Rzeczka, Walim, podjazd do Wałbrzycha.

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr
Wracałem na ostatnich nogach. W Wałbrzychu spotkałem dwóch pierwszych rowerzystów na całej trasie. Obaj wyprzedzili mnie bez trudu.
Na jakiś czas mam dość tras MTB...

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr
Odcinek z Ząbkowic do Srebrnej łatwy. Znana ścieżka trasą dawnej kolei pnie się lekko do góry, prosto jak strzała. Dopiero podjazd na Przełęcz Srebrną dał mi popalić. A od tej pory było już tylko gorzej.

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr
Od Srebrnej Góry niebieskim szlakiem rowerowym jechałem przez las. To co leśnicy potrafią zrobić z leśnymi dróżkami jest przerażające. Momentami było nieprzejezdnie. Lepiej było od Przełęczy Woliborskiej - ładna szeroka szutrówka - ale tu z kolei jadąc szybko, szybko zjechałem ze szlaku i wylądowałem w Jugowie.

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr
Ratując plan - chociaż z marzeń o wjeździe na Wielką Sowę trzeba było zrezygnować - wybrałem czarny szlak rowerowy przez Zdrojowisko. Ciekawa dróżka - betonowe płyty w środku lasu, położone pewnie przez fortyfikujących góry Niemców. Ciekawa ale i męcząca - ciągłe zjazdy i podjazdy wyczerpały mnie mocno. Dlatego też w okolicy Sokolca porzuciłem szlaki i dalej już jechałem szosami. Podjazd na Przełęcz Sokolą, Rzeczka, Walim, podjazd do Wałbrzycha.

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr

Ząbkowice-Walbrzych 13 IX 2013 by jogypai, on Flickr
Wracałem na ostatnich nogach. W Wałbrzychu spotkałem dwóch pierwszych rowerzystów na całej trasie. Obaj wyprzedzili mnie bez trudu.
Na jakiś czas mam dość tras MTB...





