20130905_01
Czwartek, 5 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 8.07 | Km teren: | 0.50 | Czas: | 00:42 | km/h: | 11.53 |
| Pr. maks.: | 34.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 533kcal | Podjazdy: | 191m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy. Tak jak wczoraj wracałem - przez Radomską. W tę stronę podjazd nie tak straszny ale za potem całe Nowe Miasto pod górę.
20130904_02
Środa, 4 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 9.29 | Km teren: | 0.50 | Czas: | 00:33 | km/h: | 16.89 |
| Pr. maks.: | 48.56 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 568kcal | Podjazdy: | 180m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z pracy. Wybrałem wersję hard z podjazdem pod Radomską. I wjechałem :-)
20130904_01
Środa, 4 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 6.72 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:28 | km/h: | 14.40 |
| Pr. maks.: | 32.00 | Temperatura: | 14.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 405kcal | Podjazdy: | 105m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy. Pochmurno, mokro ale ciepło.
20130903_02
Wtorek, 3 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 4.98 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:17 | km/h: | 17.58 |
| Pr. maks.: | 40.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 305kcal | Podjazdy: | 68m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Z pracy przez Batorego.
Na szczęście poranny deszcz pozostał tylko wspomnieniem.
Na szczęście poranny deszcz pozostał tylko wspomnieniem.
20130903_01
Wtorek, 3 września 2013 Kategoria Praca
| Km: | 6.70 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:29 | km/h: | 13.86 |
| Pr. maks.: | 40.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 408kcal | Podjazdy: | 109m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy. W deszczu...
Test przeciwdeszczowych wynalazków - spodni, wiatrówki, bagażnika zastępującego błotnik. Test dodam zdany. Wiatrówka przemokła tylko tam, gdzie przylegała do ciała (głównie ramiona). Kaptur przy tym spisał się doskonale. Spodnie przemokły - ale w nich chodzi głównie o to, żeby szybko schły. I po pracy były suche. A bagażnik jak najbardziej może zastąpić błotnik - plecy bez kropli błota...
Tempo oczywiście powolne, jak to w deszczu. Nie można przecież chlapać na ludzi kałużami ;-)
Test przeciwdeszczowych wynalazków - spodni, wiatrówki, bagażnika zastępującego błotnik. Test dodam zdany. Wiatrówka przemokła tylko tam, gdzie przylegała do ciała (głównie ramiona). Kaptur przy tym spisał się doskonale. Spodnie przemokły - ale w nich chodzi głównie o to, żeby szybko schły. I po pracy były suche. A bagażnik jak najbardziej może zastąpić błotnik - plecy bez kropli błota...
Tempo oczywiście powolne, jak to w deszczu. Nie można przecież chlapać na ludzi kałużami ;-)
20130901_01
Niedziela, 1 września 2013 Kategoria wycieczki, Zakupy
| Km: | 42.68 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:35 | km/h: | 16.52 |
| Pr. maks.: | 53.17 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | 162162 ( 89%) | HRavg | 126( 69%) |
| Kalorie: | 769kcal | Podjazdy: | 943m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Niedzielna pętla przez Zagórze Śląskie. Pochmurno - ale deszcz padał w nocy. Podczas jazdy więc nie zmokłem.
Okolice zapory mniej wyludnione niż się spodziewałem - okazuje się, że od rowerzystów wcześniej wstają wędkarze.

Zapora w Zagórzu Śląskim by jogypai, on Flickr
Okolice zapory mniej wyludnione niż się spodziewałem - okazuje się, że od rowerzystów wcześniej wstają wędkarze.

Zapora w Zagórzu Śląskim by jogypai, on Flickr
20130831_01
Sobota, 31 sierpnia 2013 Kategoria wycieczki
| Km: | 44.61 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 03:11 | km/h: | 14.01 |
| Pr. maks.: | 47.10 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | 177177 ( 97%) | HRavg | 132( 72%) |
| Kalorie: | 988kcal | Podjazdy: | 1002m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Sobotni wypad w góry Orlickie, w dolinę Dzikiej Orlicy.
Idealna pogoda, minimalny ruch samochodów.
Najtrudniejszy odcinek to podjazd z Międzylesia do Lesicy - dość stromo a asfalt to tylko wspomnienie. Jednak generalnie góry Orlickie to świetne miejsce dla rowerów. Wracam tu regularnie.
Prawie 45 kilometrów. Tegoroczny rekord odległości. Do tego po raz pierwszy ponad kilometr podjazdów. To zresztą dziwne - ten sam plik GPX czytany przez serwis Garmina i przez Endomondo daje inne wyniki podjazdów. Ale skoro plik pochodzi z urządzenia Garmina zakładam, że serwis Garmina przetwarza go poprawniej.
Telefon padł po 30 kilometrach. Na szczęście Garmin niezawodny [reklama?]
Idealna pogoda, minimalny ruch samochodów.
Najtrudniejszy odcinek to podjazd z Międzylesia do Lesicy - dość stromo a asfalt to tylko wspomnienie. Jednak generalnie góry Orlickie to świetne miejsce dla rowerów. Wracam tu regularnie.
Prawie 45 kilometrów. Tegoroczny rekord odległości. Do tego po raz pierwszy ponad kilometr podjazdów. To zresztą dziwne - ten sam plik GPX czytany przez serwis Garmina i przez Endomondo daje inne wyniki podjazdów. Ale skoro plik pochodzi z urządzenia Garmina zakładam, że serwis Garmina przetwarza go poprawniej.
Telefon padł po 30 kilometrach. Na szczęście Garmin niezawodny [reklama?]
20130829_02
Czwartek, 29 sierpnia 2013 Kategoria Praca
| Km: | 11.03 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:42 | km/h: | 15.76 |
| Pr. maks.: | 40.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 289kcal | Podjazdy: | 177m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z pracy - obwodnicą i potem Strzegomską. Świdnicka już przejezdna - dla roweru to złe wieści. Wszyscy gnają na złamanie karku. Strzegomska - jak zwykle wąsko - co większe samochody czyszczą sobie karoserię moimi nogawkami.
Aha. I po aktualizacji Endomondo ukradło mi ponad kilometr zanim zsynchronizowało GPS-a
Aha. I po aktualizacji Endomondo ukradło mi ponad kilometr zanim zsynchronizowało GPS-a
20130829_01
Czwartek, 29 sierpnia 2013 Kategoria Praca
| Km: | 7.45 | Km teren: | 0.50 | Czas: | 00:34 | km/h: | 13.15 |
| Pr. maks.: | 38.20 | Temperatura: | 10.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 198kcal | Podjazdy: | 145m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy przez Batorego i Lotników. Niestety bez Parku Sobieskiego.
20130828_02
Środa, 28 sierpnia 2013 Kategoria Praca
| Km: | 5.15 | Km teren: | 0.50 | Czas: | 00:18 | km/h: | 17.17 |
| Pr. maks.: | 40.90 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 135kcal | Podjazdy: | 55m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z pracy przez Przywodną.





