20130722_02
Poniedziałek, 22 lipca 2013 Kategoria dzieci, Miasto
| Km: | 9.71 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:22 | km/h: | 7.10 |
| Pr. maks.: | 28.97 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 285kcal | Podjazdy: | 82m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wieczorna przejażdżka z Marysią na strefę. Marysia daje radę.
Na strefie sporo pedałujących, ale takich młodych jak ona, nie widzieliśmy.
Trzydziesty piąty przejazd w tym miesiącu. Dotąd rekord był we wrześniu 2011 - 34. Kolejny rekord...
Na strefie sporo pedałujących, ale takich młodych jak ona, nie widzieliśmy.
Trzydziesty piąty przejazd w tym miesiącu. Dotąd rekord był we wrześniu 2011 - 34. Kolejny rekord...
20130722_01
Poniedziałek, 22 lipca 2013 Kategoria Miasto, Zakupy
| Km: | 17.87 | Km teren: | 0.50 | Czas: | 01:14 | km/h: | 14.49 |
| Pr. maks.: | 41.60 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 465kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Telefon zrestartował się zaraz po starcie. Zbyt pźno to zauważyłem. Trasa rysowana więc z pamięci i z niezawodnego licznika. Dojrzewam do poważnej, garminowej decyzji...
Objazd ścieżek rowerowych pod pretekstem świeżych bułeczek. Dziś dzięń urlopu więc mogłem sobie pozwolić.
Objazd ścieżek rowerowych pod pretekstem świeżych bułeczek. Dziś dzięń urlopu więc mogłem sobie pozwolić.
20130721_01
Niedziela, 21 lipca 2013 Kategoria Miasto, Zakupy
| Km: | 20.86 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:19 | km/h: | 15.84 |
| Pr. maks.: | 37.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 542kcal | Podjazdy: | 283m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Znów wyjazd po bułki pretekstem do objazdu Wałbrzycha.
Dziś zaplanowałem sobie objazd ścieżek rowerowych - od strefy ekonomicznej zaczynając, przez Podwale aż po obwodnicę Szczawna Zdroju. Bardzo przyjemna trasa.
Bułeczki na koniec w Kauflandzie.
Dziś zaplanowałem sobie objazd ścieżek rowerowych - od strefy ekonomicznej zaczynając, przez Podwale aż po obwodnicę Szczawna Zdroju. Bardzo przyjemna trasa.
Bułeczki na koniec w Kauflandzie.
20130720_01
Sobota, 20 lipca 2013 Kategoria wycieczki, Zakupy
| Km: | 14.10 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:52 | km/h: | 16.27 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 367kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po bułeczki...
No dobrze. Bułeczki to tylko pretekst. chciałem się w końcu przejechać słynną szczawieńską obwodnicą. Było super. Tylko Endomondo jak zwykle się wykrzaczyło.
Za to już z Tesco szurnąłem się jeszcze kawałek nową ścieżką na Al. Podwale. No tutaj jest dopiero Ameryka. I te czerwone przejazdy przez ulicę. Aż się chce skorzystać z prawa pierwszeństwa.
Tak w ogóle, to uzupełniłem właśnie statystyki na BikeStats. Które prowadze od 2005r. I wychodzi na to, że to jest najlepszy rowerowy rok w historii. Miło.
No dobrze. Bułeczki to tylko pretekst. chciałem się w końcu przejechać słynną szczawieńską obwodnicą. Było super. Tylko Endomondo jak zwykle się wykrzaczyło.
Za to już z Tesco szurnąłem się jeszcze kawałek nową ścieżką na Al. Podwale. No tutaj jest dopiero Ameryka. I te czerwone przejazdy przez ulicę. Aż się chce skorzystać z prawa pierwszeństwa.
Tak w ogóle, to uzupełniłem właśnie statystyki na BikeStats. Które prowadze od 2005r. I wychodzi na to, że to jest najlepszy rowerowy rok w historii. Miło.
20130719_02
Piątek, 19 lipca 2013 Kategoria Praca
| Km: | 6.39 | Km teren: | 0.50 | Czas: | 00:26 | km/h: | 14.75 |
| Pr. maks.: | 34.10 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 166kcal | Podjazdy: | 45m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z pracy.
Zaraz przy wyjeździe z mądrala zajechał mi drogę. Na skrzyżowaniu byłem przed nim. On jechał w prawo, ja prosto. Oczywiście nie mógł mnie nie ominąć na skrzyżowaniu, ale zabrakło mu wyobraźni i nie przyszło do głowy, że inni nie muszą jechać tam gdzie on.
Przez to odechciao mi się jazdy pomknąłem prawie najkrótszą do domu.
Zaraz przy wyjeździe z mądrala zajechał mi drogę. Na skrzyżowaniu byłem przed nim. On jechał w prawo, ja prosto. Oczywiście nie mógł mnie nie ominąć na skrzyżowaniu, ale zabrakło mu wyobraźni i nie przyszło do głowy, że inni nie muszą jechać tam gdzie on.
Przez to odechciao mi się jazdy pomknąłem prawie najkrótszą do domu.
20130719_01
Piątek, 19 lipca 2013 Kategoria Praca
| Km: | 7.68 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:40 | km/h: | 11.52 |
| Pr. maks.: | 43.20 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 202kcal | Podjazdy: | 91m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy - opcja przez Nowe Miasto.
20130718_02
Czwartek, 18 lipca 2013 Kategoria Praca
| Km: | 6.40 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:23 | km/h: | 16.70 |
| Pr. maks.: | 42.20 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 166kcal | Podjazdy: | 34m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z pracy.
Sporo kolegów rowezystów. Wyprzedzałem :-)
To taki wiek - wyprzedzam, bywam wyprzedzany.
Będzie taki czas, że będę wprzedzany, bywa, że wyprzedzam.
A potem - wózek z akumulatorem...
Póki co jednak w tym roku przejechałem rowerem więcej niż w całym poprzednim
Sporo kolegów rowezystów. Wyprzedzałem :-)
To taki wiek - wyprzedzam, bywam wyprzedzany.
Będzie taki czas, że będę wprzedzany, bywa, że wyprzedzam.
A potem - wózek z akumulatorem...
Póki co jednak w tym roku przejechałem rowerem więcej niż w całym poprzednim
20130718_01
Czwartek, 18 lipca 2013 Kategoria Praca
| Km: | 6.31 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:26 | km/h: | 14.56 |
| Pr. maks.: | 32.40 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 164kcal | Podjazdy: | 80m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy. Smidta w dół (pod prąd) dziś lewym chodnikiem.
20130717_02
Środa, 17 lipca 2013 Kategoria Miasto, Praca
| Km: | 13.05 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:49 | km/h: | 15.98 |
| Pr. maks.: | 45.40 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 339kcal | Podjazdy: | 118m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj w domu nie czekał obiad, więc pozwoliłem sobie na dłuższą trasę. Wrażenia?
Obwodnica - część szlakiem pieszo-rowerowym. Fajnie. Potem szlak urywa się nagle i trzeba skakać na drugą stronę przez przejście dla pieszych. Niefajnie. Podjazd pod świeżo wylaną Świdnicą - marzenie. W końcu walczymy z grawitacją nie z dziurami w asfalcie. Strzegomska za to - tragedia. Wąsko, samochody się pchają, dziury. Asfalty między Kozicami a Poniatowem? Wspomnienie. Prowadzi tamtędy czerwony szlak rowerowy dookoła Wałbrzycha. Ale to chyba powinien być szlak dla quadów nie dla rowerów.
Ale generalnie zadowolonym z kilometrażu (GPS urwał tylko 300 metrów).
Obwodnica - część szlakiem pieszo-rowerowym. Fajnie. Potem szlak urywa się nagle i trzeba skakać na drugą stronę przez przejście dla pieszych. Niefajnie. Podjazd pod świeżo wylaną Świdnicą - marzenie. W końcu walczymy z grawitacją nie z dziurami w asfalcie. Strzegomska za to - tragedia. Wąsko, samochody się pchają, dziury. Asfalty między Kozicami a Poniatowem? Wspomnienie. Prowadzi tamtędy czerwony szlak rowerowy dookoła Wałbrzycha. Ale to chyba powinien być szlak dla quadów nie dla rowerów.
Ale generalnie zadowolonym z kilometrażu (GPS urwał tylko 300 metrów).
20130717_01
Środa, 17 lipca 2013 Kategoria Praca
| Km: | 7.96 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:35 | km/h: | 13.65 |
| Pr. maks.: | 36.30 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 208kcal | Podjazdy: | 78m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy przez Nowe Miasto. Na Lotników zajechałem do starego kamieniołomu, który miasto ostatnio zagospodarowało - są stoliki, lampy, drewniana ścieżka. Fajnie. A wszystkiego pilnuje czujne oko miejskiego monitoringu - ciekawe, co sobie pan monitor pomyślał, gdy zobaczył z rana kręcącego się rowerzystę.





