20120404_02
Środa, 4 kwietnia 2012 Kategoria Praca
| Km: | 5.21 | Km teren: | 0.30 | Czas: | 00:20 | km/h: | 15.63 |
| Pr. maks.: | 37.20 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | 71m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót z pracy. Ten kawałek jechany ulicą Przywodną ma jeden minus. Na skrzyżowaniu z Listopada i Pocztową trudno włączyć się do ruchu. Dzisiaj stałem naprawdę długo...
20120404_01
Środa, 4 kwietnia 2012 Kategoria Praca
| Km: | 4.85 | Km teren: | 0.30 | Czas: | 00:23 | km/h: | 12.65 |
| Pr. maks.: | 27.10 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | 63m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy. Pierwszy raz nie pojechałem Lubelską tylko chodnikiem koło Mconalda. Ta Lubelska to był chyba jednak dziwny pomysł. Zmieniam trasę.
20120403_02
Wtorek, 3 kwietnia 2012 Kategoria Praca
| Km: | 5.14 | Km teren: | 0.30 | Czas: | 00:20 | km/h: | 15.42 |
| Pr. maks.: | 43.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | 37m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót z pracy. Już cieplej niż rano. Chciałem zaoszczędzić i na światłach koło OSIR-u zjechałem na chodnik i koło salonu Plusa skorzystałem z przejścia dla pieszych. Ostatecznie okazało się to bez sensu - na przejściu światła też mnie przytrzymały a potem z chodnika trudno było się włączyć do ruchu.
20120403_01
Wtorek, 3 kwietnia 2012 Kategoria Praca
| Km: | 4.98 | Km teren: | 0.30 | Czas: | 00:24 | km/h: | 12.45 |
| Pr. maks.: | 28.80 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | 44m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do pracy. Koło komendy policyjna suka i policjanci.
Zimno. Z nosa leciało ale generalnie ciepły ubiór się sprawdził. A postoje na światłach miały ten plus, że można było ten nos oczyścić....
Zimno. Z nosa leciało ale generalnie ciepły ubiór się sprawdził. A postoje na światłach miały ten plus, że można było ten nos oczyścić....
20120327_02
Wtorek, 27 marca 2012 Kategoria Praca
| Km: | 5.87 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:27 | km/h: | 13.04 |
| Pr. maks.: | 34.80 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 109kcal | Podjazdy: | 60m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót z pracy trochę przekombinowałem. Chcąc ominąć główną arterię miasteczka pojechałem bokiem - a tam dziurki, kostki brukowe, dwa przejazdy kolejowe i trzy przejścia dla pieszych. Bez sensu i do tego aż kilometr więcej. Trzeba to jeszcze przemyśleć.
20120327_01
Wtorek, 27 marca 2012 Kategoria Praca
| Km: | 4.99 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:26 | km/h: | 11.52 |
| Pr. maks.: | 29.60 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 92kcal | Podjazdy: | 52m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Pierwszy raz do nowej pracy. Odległość ta sama, ale trasa bardziej płaska. Dużo chodnikami bo jechać Wrocławską to samobójstwo. Dwa razy mijamy światła i to mocno spowalnia. Trzeba będzie coś wymyślić.
Generalnie jestem zadowolony. Będzie mi tylko brakowało wozaków z Batorego. Ale zamiast nich mam teraz przejazd chodnikiem przed Komendą Miejską Policji. Mam tylko nadzieję, że przysłowie "pod latarnią najciemniej" się sprawdzi...
Generalnie jestem zadowolony. Będzie mi tylko brakowało wozaków z Batorego. Ale zamiast nich mam teraz przejazd chodnikiem przed Komendą Miejską Policji. Mam tylko nadzieję, że przysłowie "pod latarnią najciemniej" się sprawdzi...
20120324_01
Sobota, 24 marca 2012 Kategoria dzielnica, dzieci
| Km: | 9.54 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 01:09 | km/h: | 8.30 |
| Pr. maks.: | 25.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 176kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Sezon rowerowy 2012 rozpoczęty.
Hania na nowym rowerze, ja na starym. Ona mniejsza. Ja większy. Jej rower większy. Mój mniejszy. Jechaliśmy jak się patrzy...
Odwiedziliśmy ukończoną obwodnicę od ulicy uczniowskiej do Julianowa. Jedzie się super - w końcu jest ścieżka rowerowa przy trasie i jest ona asfaltowa. Tylko te znaki namalowane...już się kruszą.

2012-03-24 17.42.44 by jogypai, on Flickr

2012-03-24 17.43.02 by jogypai, on Flickr

2012-03-24 17.50.17 by jogypai,
Hania na nowym rowerze, ja na starym. Ona mniejsza. Ja większy. Jej rower większy. Mój mniejszy. Jechaliśmy jak się patrzy...
Odwiedziliśmy ukończoną obwodnicę od ulicy uczniowskiej do Julianowa. Jedzie się super - w końcu jest ścieżka rowerowa przy trasie i jest ona asfaltowa. Tylko te znaki namalowane...już się kruszą.

2012-03-24 17.42.44 by jogypai, on Flickr

2012-03-24 17.43.02 by jogypai, on Flickr

2012-03-24 17.50.17 by jogypai,
20111104_04
Piątek, 4 listopada 2011 Kategoria Praca
| Km: | 5.07 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:21 | km/h: | 14.49 |
| Pr. maks.: | 42.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 94kcal | Podjazdy: | 46m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót z pracy delikatnie zmienioną trasą w Centrum - pojechałem ulicą Barlickiego - pod prąd co prawda, ale samochody też tam jeżdżą pod prąd. I to nie byle jakie samochody, bo pracowników sądu rejonowego...
20111104_02
Piątek, 4 listopada 2011 Kategoria Praca
| Km: | 5.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:25 | km/h: | 12.00 |
| Pr. maks.: | 35.40 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 92kcal | Podjazdy: | 98m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po spacerze z psem stwierdziłem, że w tak piękną pogodę grzechem będzie jechać do pracy samochodem. Wyciągnąłem więc rower i pojechałem.
20111102_02
Środa, 2 listopada 2011 Kategoria Praca
| Km: | 4.84 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:19 | km/h: | 15.28 |
| Pr. maks.: | 45.30 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 89kcal | Podjazdy: | 46m | Sprzęt: Taki niebieski, góral ponoć | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót z pracy. Pusto jakoś. Chyba połowa miasta nie wróciła jeszcze z Zaduszek. Zimniej niż rano.





